,,Mad Max” е рекреиран и изгледа повозбудливо

Доколку сеуште не сте го гледале нај новиот блокбастер ,,Mad Max: Fury Road” ви препорачуваме веднаш да го погледнете овој навистина добар филм.
Можно е да имате многу работа, и не сте стасале да го погледнете.  Наоколу има многу таленти како што е devinsupertramp! Со целосна подршка од „WB Games Devin“ со своите пријатели имаат направено супер видео, можно е и да излезе добар „spoilers“, се шегуваме… Во видеото ќе ги видите „Devin“ и неговите пријатели како се бркаат низ пустина и пукаат со „Paint ball“  пушки. Погледнете го видеото, а коменртарите ги очекуваме на нашата фејзбук група. Уживајте.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.