Претпремиера на Роуг 1: Приказна од Војна на ѕвездите во Cineplexx

Имате неверојатна можност да бидете меѓу првите во светот што ќе ја погледнат претпремиерата на #Роуг1!

Во среда (14.12) од 19:00 и 21:30 часот имаме две проекции на најновото остварување од #StarWars франшизата, а билетите веќе се пуштени во продажба!

Се гледаме на кино, и may the Force be with you!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.