Новогодишна прослава Марко Логаут

НОВА ГОДИНА ВО ЕДНО НОВО РУВО. ЕДЕН СОСЕМА НОВ АМБИЕНТ ПАБСКИ АМБИЕНТ ВО САМИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ!!!
РАЗМИСЛИВМЕ НАВИСТИНА ВНИМАТЕЛНО И ОДБРАВМЕ ПОНУДА ЗА СЕЧИЈ ВКУС. ПОНУДА КОЈА ЌЕ ВЕ ДРЖИ БУДНИ И АКТИВНИ ВО ТЕКОТ НА НАЈЛУДАТА НОЌ. РАЗМИСЛУВАВМЕ И ЗА МУЗИКАТА И ОДБРАВМЕ МУЗИКА СООДВЕТНА ЗА ПАБСКАТА ИНТИМНА АТМОСФЕРА.
НОВОГОДИШНОТО ЛУДИЛО ЌЕ ЗАПОЧНЕ СО МАРКО LOG-OUT, А ЌЕ ЗАВРШИ НЕКАДЕ ВО РАНИТЕ УТРИНСКИ ЧАСОВИ СО МИКСОВИТЕ НА DиЏеј.
СЕГА СИГУРНО САКАТЕ ДА ЈА ВИДИТЕ И ПОНУДАТА 
1 .Канапеи
2. Ладен Ордевер.
Шунка, печеница, свински врат, кулен, овчо сирење, кашкавал, крем салати
3. Топол Ордевер
Пилешки прсти, похован кашкавал, поховани зденки, поховани малсинки,поховани тиквици, сосови
4.Винска даска
Пилешки крилца,домашен колбас,меснати крокети, печурки,тортиљи со пилешко месо
5 Бели пецива,пита и кифлички
6.Ситни колачи
7.Овошје
7.НЕОГРАНИЧЕНО ПИЕЊЕ
Неограниченото пиење вклолува.
*Авторски Коктели Паб Комедија
*Жестоки пијалоци(Коњак, Водка, Џин, Рум, Текила, Узо)
*Вино Тиквеш Наливно (Бело и Црвено)
*Пиво (Скопско Точено, Златен Даб)
*Газирана вода
*Негазирана вода
*Газирани Сокови (Кока кола, фанта, Швепс, Тоник)
*Негазирани сокови (Портокал, Боровица, Праска, ананас, мултивитамин, Јаболко)
Цена-1800 денари
Инфо и резервации на 078 837 725

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.