Maci Stojanovic at Brooklynski

Петок навечер, во Бруклински, dj set на Маци Стојановиќ и најдобрата предновогодишна забава на плоча 🙂

Почнуваме во 22 часот.

Бидете во Бруклински.
Резервации на 078 337 843 / 02 6091 844, или преку порака на нашиот профил.

Facebook Link

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.