Тамара Тодевска во Станица 26

Тамара Тодевска со својот бенд ќе настапат  на 09 Февруари четврток во Станица 26 со почеток 23:00ч. Ве очекуваме  на добра забава резервација на телефон 02 308 8400.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.