Први Април со ДиЏеј Брик

Прво априлска забава со ретро сетот на ДиЏеј Брик во Вашето омилено гнездо, Гнездо Кујна Бар. Повелете на одлична атмосфера оваа сабота заедно да уживаме во хитовите со кои пораснавме.
Телефон за резервација 076/306-010.

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.