Нов сингл на Project Orpheus

Денеска во Београд точно во 17:00 часот, Project Orpheus македонска група која пее на Англиски јазик го промовираше новиот сингл Running. За повеќе информации чекаме малце подоцна но песната е веќе објавена на Youtube каналот IDJVideos.TV   српски канал за музика.

Текст: Давид Димовски

Музика: Давид Димовски

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.