Tesla Roadster нај брзата и нај добрата кола во светот?!

16-ти Ноември, Илон Маск го презентираше Новиот Roadster, дали ќе биде еден од најдобрите роадстери кој се направени досега?

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.