Разговор со младата и талентирана Ива Пуовиќ

Почитувани читатели, чест ние да ви ја претставиме младата и талентирана Ива Пуовиќ .Која е  Ива и со што се занимава

Share Button
Повеќе

Macedonian Tour

DJ Latine Prince ќе прави турнеа низ Македонија ќе гостува во Струмиц 16-Август во Club Platinium, на 17-ти Август ќе

Share Button
Повеќе

МИСИЈА ЗА СПАСУВАЊЕ ДЕЦА ВО ТАЈЛАНД НА ДИСКАВЕРИ КАНАЛОТ

Дискавери Ви ја прикажува приказната за неверојатното спасување на тајландискиот фудбалски тим која го потресе целиот свет, во документарниот филм

Share Button
Повеќе

Самсунг овозможува попуст за поправка на телефони по истекот на нивната гаранција

Корисниците ќе имаат можност да го заменат екранот на својот премиум уред користејќи попуст од 1.230 до 1.845 денари Скопје,

Share Button
Повеќе

Наградниот предизвик донесе нови членови во семејството на Бора

) Бора е дел од организациите на кои секој чекор им е важен поради тоа што една од клучните убедувања

Share Button
Повеќе

Таксират части: Inner Circle • плато МКЦ

Легендарните „лоши момчиња на регето“ INNER CIRCLE ќе настапат на роденденската #ТАКСИРАТ20 прослава која ја организираме во соработка со МКЦ Скопје, Пакомак

Share Button
Повеќе

„Шампионите за вас“ со цел да обезбеди подобра иднина и да ги изгради идните шампиони на Македонија

Македонските спортски ѕвезди со поддршка за Проект Среќа Хуманитарната природа на спортот ги спои најголемите спортисти во Македонија за една

Share Button
Повеќе

Самсунг го претстави изданието на Галакси С9 и Галакси С9+ во нијанса на Златно Изгрејсонце!

Нова, живописна боја се приклучува кон Галакси семејството, креирајќи уште повеќе можности за персонализација за потрошувачите Сеул, Кореа – 21.

Share Button
Повеќе

Завршна презентација – #Inno4Edu

#Аплицирај за гостин на: goo.gl/7Mwmy8 #Краен рок: 21.06.2018, 12:00, пладне Ни причинува особена чест и задоволство да ве поканиме да ни се придружите

Share Button
Повеќе