13 Слики со холивудски ѕвезди

Погледнете ги овие 13 фотографии, сличноста на малечки дечиња со познати личности.

Share Button
Повеќе

ЧЕНИНГ ТЕЈТУМ се пофали со својата разголена сопруга

Ченинг Тјетум или познат како Magic Mike утрото после Златните Глобуси на својот Инстаграм профил објави разголена фоторафија од својата

Share Button
Повеќе

Жените на црвениот тепих на златните глобуси 2017та

Традиционално и оваа година се прошетаа многу звучни имиња на Златните Глобуси 2017-та. Да ги погледнеме Рис Витерпон, Сиена Милер,

Share Button
Повеќе

Assassin’s Creed Men’s Night во Cineplexx

Ајде да ја завршиме годината со еден од најочекуваните филмови –#АсасинсКрид!

Share Button
Повеќе

Како се снаогаат познатите личности кога ќе наидат на папараци

Имаме да ви покажеме 18 популарни глумцу/глумици, како се снаогаат кога ќе наидат на папараци. Погледнете ги сликите подолу.

Share Button
Повеќе

ВАИЈАНА – ПОТРАГА ПО МИТСКИОТ ОСТРОВ

Од студиото за анимација на Дизни ни доаѓа „Ваијана“, компјутерски анимиран филм за тинејџерката авантуристка, која отпловува на опасна мисија

Share Button
Повеќе

ТОНИ ЕРДМАН во Кино Милениум

Винфрид не ја гледа често неговата амбициозна ќерка Инес. Тој ја изненадува со посета во Букурешт, каде што таа работи

Share Button
Повеќе

Недела на современиот израелски филм

15 декември, 20 часот, во Кино Милениум, Неделата на современиот израелски филм ја отвораме со СВАДБЕНА КУКЛА.

Share Button
Повеќе

Недела на современиот израелски филм 2016

Кино Милениум 15 декември, 20:00 ч. СВАДБЕНА КУКЛА (HATUNA MINIYAR)

Share Button
Повеќе