Владо Јаневски // 25 години соло кариера / 05 август, Охрид

ГОЛЕМ КОНЦЕРТ НА ВЛАДО ЈАНЕВСКИ ВО ОХРИД! Големо задоволство ни е да ви објавиме дека легендарниот Владо Јаневски после пауза

Share Button
Повеќе

Самсунг овозможува попуст за поправка на телефони по истекот на нивната гаранција

Корисниците ќе имаат можност да го заменат екранот на својот премиум уред користејќи попуст од 1.230 до 1.845 денари Скопје,

Share Button
Повеќе

Beach Film Festival

Гледање филмови на плажа + забава до изгрејсонце = Beach Film Festival 🙂 Од 19 до 22 јули оваа година

Share Button
Повеќе

5+ Бенд на Здраво Млади

Здраво, здраво Млади, Со голема радост споделуваме дека оваа година во рамки на „Јуниор програмата“ на Здраво Млади ќе настапат

Share Button
Повеќе

Zucchero во Охрид // 25 јули Антички театар

TUTTI A OHRID: ДОАЃА ZUCCHERO! 25 ЈУЛИ, 2018 година- Антички театар- Охрид

Share Button
Повеќе

Преспанските ,,бисери”

На југозападниот дел од нашата земја се наоѓа Преспанското Езеро. Тоа е едно од трите природни езера во денешна Република

Share Button
Повеќе

Работилница – Сликање на текстил

– Презентација за начинот на исцртување и сликање на текстил – Секој учесник добива текстил, кој по изработката може да

Share Button
Повеќе

Летно HR кафе и NLP работилница

Македонската асоцијација за човечки ресурси во соработка со СЕНСУМ тренинг и коучинг и НЛП центарот Ве поканува на Летно HR

Share Button
Повеќе

Sean Paul – Скопје Концерт

Со гордост ви најавуваме дека една од најактуелните светски ѕвезди, јамајканскиот суперстар Шон Пол (SEAN PAUL) на 23 август ќе

Share Button
Повеќе