Епицентар: Викенд Програма

Петок, 09 февруари:

Share Button
Повеќе

1ви Април во Јавна Соба: Shake The Room!

Маски, креативност, зезање, награди,

Share Button
Повеќе

Станица Програма за 29 до 31.12

Станица 26 ви ја претставува програмата за оваа недела. 

Share Button
Повеќе

„Ние сме најдобри“ – средношколска забава на Плоштад

„Скопски летен ритам“ во полн ек ги исполни очекувањата на публиката, посетителите и граѓаните на нашиот Град. Со завршетокот на

Share Button
Повеќе

ЗАБАВА НА MUABET.MK ВО КАФЕ-КНИЖАРНИЦА ВЕШТИЦА

Денес со почеток во 20.00 часот во кафе-книжарница ВЕШТИЦА  решивме да направиме забава на која ги покануваме сите наши пријатели

Share Button
Повеќе