МУАБЕТИМЕ СО ВИКТОРИЈА ДУКОВА-МЛАДА, ТАЛЕНТИРАНА, АМБИЦИОЗНА…

Драги постоечки и потенцијални креативци запознајте ја Викторија Дукова, девојка со смел стил на живеење, млада, талентирана и амбициозна.

Share Button
Повеќе

Павле Камилоски подготвен да го приреди концертот од соништата

Мала Италија патува е настан роден од желбата и љубовта на Павле Камилоски кон музиката и пеењето.

Share Button
Повеќе

Станица Програма за 29 до 31.12

Станица 26 ви ја претставува програмата за оваа недела. 

Share Button
Повеќе

Рок забави викендов на Плоштад

Последниот викенд во месецов ќе го проследиме со нови настани на Плоштад „Македонија“ – петок и сабота со почеток во

Share Button
Повеќе

Сите ја почувствувале, но само мал дел знаат колкава е нејзината моќ

Без разлика дали ги обожавате генијалните мелодии на Моцарт, реге звуците на Боб Марли или аренби музиката на Ријана, слушајќи ги

Share Button
Повеќе