Концертна промоција на албумот „Извор“ // 23-26.02, МОБ

ПРОМОТИВНИ КОНЦЕРТИ НА КАРОЛИНА СО НОВИОТ АЛБУМ „ИЗВОР“ ВО ФЕВРУАРИ ВО МОБ!

Share Button
Повеќе

AXWELL & INGROSSO и DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE- ХЕДЛАЈНЕРИ НА SKOPJE CALLING и OHRID CALLING 2018!!!

Водечките тандеми на електронската музичка сцена (не само последниве неколку години, туку и денес),

Share Button
Повеќе

GIPSY KINGS СО НОВОГОДИШЕН GREATEST HITS КОНЦЕРТ ВО СКОПЈЕ!

о задоволство ве информираме дека е познато финалното шоу на Авалон Продукција за историски

Share Button
Повеќе

GIPSY KINGS во Скопје @22.12.2017

Со задоволство ве информираме дека е познато финалното шоу на Авалон Продукција

Share Button
Повеќе

Al Di MEOLA во Скопје @25.11.2017

Огромно задоволство ни е да ви го најавиме следниот проект за оваа година- еден од најголемите светски и најнаградувани гитаристи

Share Button
Повеќе

FUNK SHUI- НОВИ ЕКСКЛУЗИВЦИ НА АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА!

Драги пријатели, Со огромно задоволство сакаме да ве информираме дека почнуваме соработка со бендот FUNK SHUI. FUNK SHUI е скопски

Share Button
Повеќе

ЃУРОЛОГИЈА ОДЛОЖЕНА ЗА НАЕСЕН

Со големо жалење сме приморани да ги откажеме двете претстави за „Ѓурологија“ (на 05 и 06-ти јуни) од технички причини.

Share Button
Повеќе

ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ НА SKOPJE CALLING 2017:

СУПЕР ВОЗБУДЛИВИТЕ THIEVERY CORPORATION ВО СКОПЈЕ!

Share Button
Повеќе

JAX JONES & ALEX ADAIR ЗАЕДНО СО MARTIN GARRIX НА SKOPJE CALLING 2017!

Ве информираме дека се познати сите детали околу останатите

Share Button
Повеќе