Хуманитарна изложба на WOW Box подароци

Прва изложба на првиот роденден на WOW Box.

Share Button
Повеќе

Instagraphy – изложба на инстаграмџии

Драги инстаграмџии и љубители на фотографијата, Instagraphy, по повод 1 година постоење, Ве поканува на долгоочекуваната #instagraphytk инстаграмџиска изложба на

Share Button
Повеќе

Be More – Art Exhibition of Monika Rizovska

Со особена чест и задоволство, Ве поканувам на уште една уметничка дружба овојпат и во промоција на бесплатна за користење

Share Button
Повеќе

Пробај и подари – дегустација на чаеви Tonino Lamborghini

Вистинско време да уживате во вкусни чаеви!

Share Button
Повеќе

Еве, по дома

Дечки, ние конечно се преселивме во нов стан на Рузвелтова 37! Тука живееме веќе недела дена и по тој повод,

Share Button
Повеќе

Помошниците на Дедо Мраз

Повелете на предновогодишна модна дружба со дизајнерките Евгенија Зафировска и Магдалена Таневска во Концепт на 25 декември (недела) од 13:00ч

Share Button
Повеќе

ЧОВЕК, ФАБРИКА, ПОМЕЃУ

Ведрата природа на Глигор Кузмановски се одразува во неговите креации, а мекоста на материјалот (дрвото) што најчесто го користи му

Share Button
Повеќе