Пливачката Федерација на Македонија со детален план

Пливачката федерација на Македонија одржа средба со новинари со цел да ги презентира

Share Button
Повеќе

Уште 8 дена до најголемиот спортски настан во Македонија

Во пресрет на УЕФА Супер Купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед, едни од најголемите фудбалски клубови во светот, Град

Share Button
Повеќе